Kredyty i pożyczki gotówkowe.

0
217

Pożyczka gotówkowa w Banku Millennium.

Bank Millennium proponuje swoim klientom bardzo ciekawą ofertę pożyczki gotówkowej. Jest to oferta jaką bank przygotował głównie z myślą o swoich nowych klientach. Minimalna kwota kredytu to już jedyny 1 000 złotych, zaś maksymalna kwota kredytu jaki jest w stanie przyznać Bank Millennium to kwota 150 000 złotych. Dla maksymalnej kwoty parametry kredytu będą się prezentowały następująco. Kredyt można rozłożyć maksymalnie na 108 miesięcy. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania przybierze wówczas wartość 10,95% w skali roku. Każda z rat miesięcznych będzie po 2 147 złotych. Całkowity koszt jaki poniesiemy za uruchomienie tego zobowiązania będzie wynosił 81 881 złotych. A jak to będzie wyglądało dla innej niższej kwoty? Sprawdźmy to na podstawie kredytu gotówkowego na kwotę 10 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym cztery lata. Dla takiego zobowiązania RRSO będzie mieć wartość 13,85% w skali roku. Raty miesięczne jakie będziemy wpłacać do banku będą po 268 złotych. Kredyt będzie nas łącznie kosztował 2 887 złotych.

Warunki skorzystania z oferty kredytu gotówkowego w Banku Millennium.

Do skorzystania z tej oferty będzie nam potrzebny jedynie dowód osobisty i stosowny dokument potwierdzający źródło dochodów jakie osiąga osoba starająca się o przyznanie kredytu. Prowizja liczona jest od całkowitej kwoty pożyczki jednorazowo i może wynosić od minimum 9,99% do maksymalnie 11,99% kwoty pożyczki. Prowizja nie jest niska, ale zdarzają się oferty, w przypadku których potrafi być ona nawet kilka razy wyższa. Plusem jest zerowa prowizja za wcześniejszą spłatę. Co prawda bank przygotował ofertę z myślą o swoich nowych klientach, ale obecni również mają pełne prawo z niej skorzystać. Jest to oferta jaką Bank Millennium przygotował w taki sposób, aby jak największa liczba klientów mogła z niej skorzystać. Każda osoba, które ma dochody z jakiegoś źródła może złożyć wniosek o kredyt. Różnorodność dokumentów jakie można przedstawić jest na tyle elastyczna, że nie trudno będzie zdobyć ten jeden potrzebny.

Zobacz także:  Kredyty dla osób prywatnych oraz dla firm

Dokumenty niezbędne do starania się o kredyt gotówkowy w Banku Millennium.

Pracując na umowę o pracę trzeba przedstawić w banku jeden z trzech możliwych dokumentów może to być PIT za ostatni rok, zaświadczenie o dochodach i zatrudnieniu, albo wyciąg z przelewami wynagrodzenia za ostatni kwartał. W przypadku osób, które prowadzą działalność gospodarczą muszą przedstawić w banku albo książeczkę przychodów i rozchodów, albo roczne zeznanie podatkowe, a także zaświadczenie z Urzędu Skarbowego, z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub z KRUS-u. Emeryci natomiast zobowiązani są do przedstawienia w banku wyciągu, który potwierdzi, że wpłynęła emerytura za ostatni miesiąc. Jeżeli nie mają takiej możliwości bank akceptuje również takie dokumenty jak decyzja o przyznaniu emerytury, ostatni odcinek emerytury lub decyzja o waloryzacji emerytury. Bank nie wymaga, aby kredytobiorca wykupował ubezpieczenie swojego zobowiązania. Jest to zupełnie dobrowolne, ale można się na nie zdecydować. Jeżeli wybierzemy ubezpieczenie kredytu to składka ubezpieczeniowa wynosi 0,3% kwoty pożyczki miesięcznie i bank dolicza ją do tej kwoty. Wniosek o kredyt można złożyć przez telefon lub online co w znaczący sposób wielu klientom ułatwi zadanie. Oferta jest bardzo ciekawą propozycją kredytu gotówkowego, jaki można otrzymać spełniając minimum formalności. Bank akceptuje wiele źródeł dochodów, jak również można przedstawić wiele różnych dokumentów, dzięki czemu łato można je zdobyć.